Ведуча Маша Єфросиніна розповіла, як російський співак Філіп Кіркоров випрошував у нинішнього президента України Володимира Зеленського ролі у фільмах.

В інтерв'ю Наталії Мосейчук вона обурилася, що в мирні часи Кіркоров активно гастролював по Україні, давав тут безліч концертів, його обожнювали українці, він знімався в наших мюзиклах і фільмах.

Виявляється, Кіркоров дуже наполегливо просив Зеленського, у якого була виробнича компанія, знімати його в своїх фільмах:

"Кіркоров знімався в кіно. Його ніде взагалі не знімали у фільмі, як виробнича компанія нашого нинішнього президента. Мені Володимир Олександрович сам свого часу розповідав, що "під Філіпа ми пишемо ролі, тому що він дзвонить, виписує, ви ж там не забудьте мене взяти, покликати, я ж не зможу без вас", - розповіла ведуча.

Вона підкреслила, що Кіркоров знявся у всіх комедіях.

"Йому хоч і маленьку, але роль писали. Він же просто як прилипало, як банний лист на сраці, тому що його в цю Україну просто вабило. Ти пернатий індик, що ж ти городиш? Яке до біса звільніть Віктора? Що тобі зробили? Куди тобі вдули газ маразматичний. Ти ж згадай, як тебе тут вилизували, дурня", — сказала емоційно Маша.