Відомий російський співак Андрій Макаревич один з тих, хто не боїться говорити правду з початку агресії Росії проти України.

За це Андрій Макаревич на самій Росії давно став опальним діячем, йому скасовують концерти і постійно погрожують. Але це не зломило співака і він продовжує говорити правду і задавати правильні питання.

Нещодавно Андрій Макаревич задався питанням у своєму Фейсбук про причини ненависті Путіна до українців і взагалі всього українського.

"Я просто намагаюся зрозуміти. Можете вважати мене ідіотом. Гітлер ненавидів євреїв. Причина невідома. Ненависть була ірраціональна і настільки сильна, що він влаштував Голокост. За що Путін так ненавидить Україну? За те, що там справжні вибори? За те, що вона хоче бути вільною і не хоче в совок? І ця ненависть змушує його бомбити прекрасні міста і вбивати мирних жителів? Навіщо?? Він правда хоче Третю світову? І всерйоз думає її виграти? Росія вже багато виграла за два місяці. Боюся, це тільки початок", - пише Андрій Макаревич.

Раніше повідомлялося, що Андрій Макаревич застеріг свою країну від ядерних ударів попередивши, що світ зітре Росію з лиця землі в такому випадку.

"Невже комусь ще треба пояснювати, що якщо вождю нашому все-таки прийде на думку натиснути на червону кнопку - ну так, когось він підірве. Напевно. Через 15 хвилин весь світ зітре нас з лиця землі. Боюся, з полегшенням. Це незрозуміло?",- дивується Андрій Макаревич.