Як це не парадоксально, багато росіян вважають, що ядерна кнопка в руках їх божевільного бункерного діда дарує їм якісь особливі преференції.

Мовляв, вони можуть знищити світ і їм за це нічого не буде. У той же час, російське машстабное вторгнення в Україну показало, що їх війська часто годяться лише на те, щоб яскраво горіти в своїх консервних банках, а військові більше схожі на обірваних бомжів, а не солдатів "другої" армії світу.

Тому цілком ймовірно очікувати, що ядерні ракети просто можуть не злетіти. Або ж цивілізований світ завдасть такого удару Росії, що вони навіки забудуть про все, крім своєї випаленої землі.

Про це спробував розповісти відомий російський співак і культурний діяч Андрій Макаревич, який один з небагатьох вже роками не боїться говорити правду.

"Невже комусь ще треба пояснювати, що якщо вождю нашому все-таки прийде на думку натиснути на червону кнопку - ну так, когось він підірве. Напевно. Через 15 хвилин весь світ зітре нас з лиця землі. Боюся, з полегшенням. Це незрозуміло?", - дивується Андрій Макаревич.