Український телеведучий Олександр Педан звернувся до провідної Маші Єфросініної та співачки Ольги Полякової, яким "складно вивчити рідну українську мову".

Як повідомив він в інтерв'ю на телеканалі ICTV, він не розуміє, як можна вивчити англійську, але не знати своєї рідної мови. "Тут у мене щось не сходиться. Питання в чому? Важко?! Так, важко. А нам не важко зараз буде відбудовувати, воювати? Ця трансформація України в Україну нарешті відбувається. Вона складна, так не буває, що легко. ... Це ваш складний крок, який дуже важливий для України", - питає він.

Він вважає, що кожен українець зобов'язаний усвідомити та прийняти важливість переходу українською мовою.

Сам ведучий поділився, що в нього в житті був момент, коли його ледь не вигнали з роботи за незнання української мови. Я вчив українську мову. Саме тоді вийшов перший закон про те, що ведучі повинні вести українською мовою. українського". Я взяв і вивчив його. Було складно. Потім був "Підйом", на якому я не міг робити все, що мені хотілося, бо треба було постійно думати, перекладати в голові. Це нелегко, але це потрібно", – розповів Педан.

Нагадаємо, українська співачка Оля Полякова, яка від початку війни активно підтримує Україну та дає благодійні концерти, накинулася на своїх передплатників, захищаючи свого чоловіка, якого вона намагалася вивезти за кордон .