Повномашстабна війна в Україні, яку розпочала росія, показала, хто є хто серед звичайних людей та зірок у тому числі.

Якщо такі, як Іван Дорн та Світлана Лобода приємно вражають, то такі, як Регіна Тодоренко, Ані Лорак, Яна Соломко та Таїсія Повалій – розчаровують. Зараз мова йтиме якраз про останню.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Зрадниця примудріться не лише підтримувати росію, а й співати українських пісень на прокремлівських концертах. 2022 року вона "відзначилася" піснею про рушні на 9 травня, а зараз пішла ще далі.

Вона взяла участь у російському патріотичному концерті " Пісні російського світу ", що зовсім недавно прогримів у Кремлі. Там вона із Кубанським хором заспівала українську народну пісню "Ти ж мене підманула". Про це пишуть російські ЗМІ. Концерт був присвячений російським святам "Дню єдності" та "Дню військової слави росії". Там традиційно беруть участь прокремлівські пропагандисти та любителі кривавих рублів.

Кадр із виступу Таїсії Повалій у Кремлі
Кадр із виступу Таїсії Повалій у Кремлі

Українська виконавиця Анастасія Приходько жорстко розкритикувала співачку-зрадницю Таїсію Повалій.

Настю обурило, що скандальна артистка співає в країні-агресорі Росії українські пісні, водночас окупанти щодня обстрілюють міста та селища України, а на окупованих територіях забороняють говорити українською.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

Приходько переконана, що Повалій не має права називатись українкою та мати український паспорт, тому її потрібно позбавити громадянства.

Сториз Насті Приходько
Сториз Насті Приходько

Нагадаємо, що Ані Лорак почала хвалити росіян і шкодувати сироток: "Вони для мене переможці".

Раніше ми повідомляли, що Машу Єфросинину в Москві засудили до 7 років колонії, "скостили" через дитину: "Я вільніший за вас, рабів!".