Кілька років тому стало відомо, що співачка-зрадниця Ані Лорак, яка зараз проживає в Росії, і сама виявилася відданою своїм чоловіком.

Тоді Мурата Налчаджіоглу "застукали" за поцілунками з невідомою красунею у нічному клубі і незабаром аристка оголосила про розлучення. Після цього Мурат розпочав стосунки з молодою візажисткою Лілією Реус і 4 місяці тому вони зіграли гарне весілля. Як виявилось, щастя, мабуть, було недовгим і пара вже готується до розлучення.

Мурат Налчаджиоглу
Мурат Налчаджиоглу

Українці запідозрили, що подружжя розійшлося. На таку думку наштовхнуло їх те, що 27-річна Лілія зі своєї сторінки в Instagram видалила абсолютно всі спільні фото з Налчаджіоглу, враховуючи кадри з їхнього весілля в червні. А також красуня прибрала статус дружини Мурата Налчаджіоглу із шапки профілю. Реус навіть відписалася від свого чоловіка в соцмережах, що, звичайно, наштовхує на думки про грозу в їхньому раю.

Звичайно, про розлучення говорити рано, адже молода сім'я поки що не давала жодних офіційних коментарів щодо розладу чи зміни статусу стосунків.

Мурат Налчаджіоглу та Лілія Реус, фото із соцмереж
Мурат Налчаджіоглу та Лілія Реус, фото із соцмереж

Сам Налчаджіоглу не змінив свій статус і на його сторінці в Instagram, досі є відмітка, що Реус його дружина. Профіль він теж почистив від спільних, але нещодавніх фото з обраницею, проте кадри з їхнього весілля залишив. Ймовірно, це одностороннє рішення, ухвалене Лілією. Однак, судячи з новин у Instagram, зараз Налчаджіоглу перебуває в Туреччині один.

Нагадаємо, що Ані Лорак потрапила на міжнародний злочин: допомагає Кремлю красти дітей в українців.

Раніше ми повідомляли, що зрадниця Ані Лорак розплакалася, бо вважає, що українці несправедливо її ненавидять: "Рівала від розпачу.