Чомусь росіяни вирішили показувати свою силу не на полі бою, а потім оголошення в розшук українських артистів.

До них потрапила і кримська виконавиця Джамала. Щоправда, неясно, чому її не можуть знайти, адже вона в Україні - просто приїжджайте.

Фото Джамали
Фото Джамали

МВС оголосило у розшук українську співачку кримськотатарського походження Джамалу (Сусана Джамаладінова). Інформація про це "Медіазону" виявила основу відомства. За даними "Медіазони", Джамалу оголосили в розшук у середині жовтня 2023 року. Її звинувачують у поширенні "фейків" про російську армію (частина 1 статті 207.3 КК). У листопаді Джамала була заочно заарештована російським судом.

Джамалу оголосили у розшук
Джамалу оголосили у розшук

У 2016 році Джамала, представляючи Україну, перемогла в конкурсі "Євробачення" з піснею про сталінську депортацію кримських татар. Співачка послідовно засуджує російську анексію Криму. У квітні минулого року росми без вказівки джерела писали, що Джамалі заборонили в'їзд до Росії на 50 років.

Джамала, ймовірно, не сильно засмутилася через такий "вирок", адже явно вона не збиралася ступати на кляту російську землю.

Джамала
Джамала

Нагадаємо, що Тіну Кароль не прийняли в Америці, як і Джамалу: "Мене називали вискочкою".

Раніше ми повідомляли, що "Я повинна всім подобатися": Джамала вирішила забути про скромність і вийти за межі пристойності.