Пісня Альони Альони та Джеррі Хайла, що здобула популярність ще до нацвідбору, домоглася значного успіху, набравши майже 4,2 мільйона переглядів на YouTube і 992 тисячі прослуховувань на Spotify.

Трек, сповнений змісту, підкреслює ідею «всі святі колись народжувалися людьми», передаючи потужне і об'єднувальне послання про жіночу силу.

Alyona Alyona зазначила, що пісня покликана нагадати людям про прості істини, підкресливши нашу загальну людяність та потенціал досягнення незвичайних висот.

"Пісня дуже насичена смислами в ній закладений великий меседж у світ, який відрізняється від нашої попередньої творчості з Jerry Heil. Вона об'єднує нас як двох жінок і передає настрій Women's power. Трек про прості істини, які повинні нагадати людям, що ми - люди, але можемо досягти просто нереальних вершин", – прокоментувала співачка.

Аlyona Аlyona та Jerry Heil: скрін з відео
Аlyona Аlyona та Jerry Heil: скрін з відео

Jerry Heil наголосила на темі єдності для позитивних та результативних починань, заявивши, що пісня говорить про необхідність співпраці всіх людей в ім'я значущих справ та важливих перемог.

"В особі об'єднаних жінок ми говоримо своєю піснею про необхідність єднання між кимось заради добрих справ та важливих перемог", - сказала вона.

У фіналі національного відбору, де змагалися 11 виконавців, Олена Олена та Джеррі Хейл зайняли міцну позицію, здобувши високі оцінки як журі, так і глядачів.

Переможець визначався на основі поєднання голосів журі (50%) та голосів глядачів (50%). Пара отримала вищі бали в обох категоріях, що свідчить про їхню широку популярність. Результати голосування у додатку «Дія» продемонстрували значне зростання активності аудиторії: свої голоси проголосували 1 167 185 українців, що на мільйон більше, ніж торік.

Нагадаємо, Леся Нікітюк без трусів блиснула найприхованішою зоною: її "рогатка" вийшла погуляти

Раніше «Українці» писали, Настя Каменських "забила" на Україну та обрала нового чоловіка за кордоном: "Ось вам і патріотизм"

Як повідомляли «Українці», названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?