Незважаючи на численні чутки про ймовірне розлучення Насті Каменських та Потапа, зіркова пара не підтвердила домисли. Обидві сторони активно зображують єдиний фронт і заперечують будь-яку кризу у відносинах. Однак з'явилися чутки про передбачувану коханого артиста та передбачувану нову фаворитку Потапа.

В даний час Потап знаходиться в Колумбії, де, схоже, проводить із дружиною мінімум часу. Спільного контенту за участю пари у їхніх профілях у Instagram мало. З чуток, у це творче відрядження Потап вирушив без дружини, що підігріло чутки про потенційну нову фаворитку на ім'я Катерина.

Нова фаворитка Потапа Катя?
Нова фаворитка Потапа Катя?

Хоча причини цієї домовленості залишаються невідомими, фанати задаються питанням, чи існує загроза, що насувається, відносинам пари. Незважаючи на невизначеність, віддані прихильники Потапа продовжують підтримувати його, особливо після виходу його нової пісні «Дочекайся», присвяченої українським жінкам. Пісня віддає належне жертвам, які принесли жінки, чиї чоловіки захищають Україну.

Фото Насті Каменських і Потапа
Фото Насті Каменських і Потапа

Потап і раніше стикався зі скандалами, пов'язаними з його роботою та закордонними поїздками, але зумів їх подолати. Хоча нині йому приділяється менше уваги, серед журналістів зберігаються підозри: деякі припускають, що Настя Каменських могла за цей час уникнути чоловіка. Справжній статус стосунків пари залишається нерозкритим.

Нагадаємо, "Надули" всіх і втекли з України: Потап та Настя Каменських вперше здалися після чуток про розлучення

Раніше «Українці» писали, Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться

Як повідомляли «Українці», 40-річна Осадча топлес виставила голі "сливи": Полякова навчила чи Горбунов ліф "стягнув"?