Позитив, співавтор, який був пов'язаний з Потапом з перших днів, спочатку виступав у музичній групі, а потім приєднався до лейбла Потапа як партнер Наді Дорофєєвої в дуеті.

Незважаючи на початкову критику, дует розпався три роки тому, і Дорофєєва досягла значного успіху. Після від'їзду Потапа за кордон Позитив дистанціювався і нещодавно зробив відверті висловлювання на адресу своїх колишніх працівників.

В інтерв'ю «Нашому радіо» Позитив заявив, що всі дії Потапа та Насті Каменських «феєричні». На запитання, чи підтримує він з ними зв'язок у цей час, Позитив відповів, що не підтримує з ними жодного зв'язку.

Фото Позитиву
Фото Позитиву

Також ведуча Лера Товстолес запитала, що для нього гірше – пісні Потапа чи інтерв'ю Каменських Маші Єфросініній, яке користувачі мережі одразу розібрали на меми, то Поізіт відповів: «Це все феєрично».

Рік тому Потапа було втягнуто у скандал через композицію про волонтерів, яка, на думку слухачів, має подвійний контекст, що призвело до вибачень артиста.

Потап і Настя: скрін із мережі
Потап і Настя: скрін із мережі

Незважаючи на попередні скандали, рівень підтримки Потапа помітно зріс, що видно за характером коментарів на сторінці в Instagram. Так само Каменських зіткнулася з негативом шість місяців тому за емоційне інтерв'ю, в якому вона розповіла про свій досвід у 2022 році.

Нагадаємо, Олег Винник не зумів зберегти свою головну таємницю: його зненавиділи навіть вовчиці

Раніше «Українці» писали, Потап знайшов нову молоду музу, яку зробить зіркою? Настя Каменських "відлетіла" на задній план

Як повідомляли «Українці», Оля Полякова "відростила" собі вуса: стала брюнеткою зі стрижкою під хлопчика. Павло Зібров відпочиває