Українська співачка Оля Полякова здивувала шанувальників радикальною зміною зовнішності у новому кліпі на трек "Щоб не плакати – я сміюся!"

У відеоролику Полякова постає у шести різних образах: від уразливої ​​та беззахисної артистки до рішучої чемпіонки рингу, яка щодня тренується, аби врятуватися.

Оля Полякова: скрін з відео
Оля Полякова: скрін з відео

В одному з перетворень вона одягає коротку чорну перуку і накладні вуса, віддаючи шану культовому образу Фредді Мерк'юрі. Режисером кліпу стала Соня Плакідюк, яка наголосила, що навіть у хвилини відчаю артисти залишаються вірними принципу «шоу має продовжуватися».

Оля Полякова: скрін з відео
Оля Полякова: скрін з відео

Плакідюк пояснила значення кожного образу в сюжеті, згадавши покинуту наречену, що символізує весілля, розпусного байкера, що шукає щастя без постійного почуття провини, і гротескний чоловічий збірний образ на прес-конференції, який не бояться висловлювати різні емоції.

Оля Полякова: скрін з відео
Оля Полякова: скрін з відео

«Як людина, яка працює у шоубізнесі, я дуже добре знаю, що нікому не цікаво, як погано в тебе на душі - ти маєш дарувати радість, втіху, красу і гарний настрій, бо це - твоя робота і твоє покликання. Кожен образ має свою невипадкову функцію у цій розповіді. Так, наприклад, покинута наречена в сльозах - як фігурка молодої з весільного торту, що так і не стався. Розкута байкерша, яка хоче отримувати щастя і драйв від життя і не відчувати постійної провини за ці бажання або дещо гротескний маскулінний збірний образ артиста на пресконференції, який не боїться маніфестувати свої різні емоції», - сказала Плакідюк.

Оля Полякова: скрін з відео
Оля Полякова: скрін з відео

Музичне відео досліджує різноманітні теми та емоції, підкреслюючи багатогранну природу артистки та стійкість, необхідну у шоу-бізнесі.

Нагадаємо, Аліна Гросу втиснула свої соковиті "активи": великі "дині" мало не розірвали глибоке декольте

Раніше «Українці» писали, Павло Зібров у 66 років вирішив піти стопами Алли Пугачової: Є ботокс

Як повідомляли «Українці», ну нічого собі: Melovin приголомшив скандальною заявою щодо нацвідбору на "Євробачення-2024"