Український співак Меловін поділився думками щодо підсумків національного відбору на Євробачення-2024, на якому він посів третє місце. Під час трансляції телемарафону він висловив стурбованість щодо результатів голосування, заявивши, що вибір аудиторії «викликає багато питань».

Меловін поставив під сумнів «обвал» «Дії», наголосивши на її неправдоподібності через часті спроби злому з боку хакерів-окупантів. Він також висловив стурбованість з приводу суттєвого розриву у 600 000 голосів між першим та другим місцями.

Крім того, він поставив під сумнів рішення журі, вказавши на неточності, в яких одержали найвищі оцінки.

"Злетіла "Дія" - це неможливо, адже туди щодня намагаються пробратися хакери окупанта і дарма; розрив між 1 і 2 місцем у 600 000 - питання; а ще хто пояснить голосування журі, коли тих, кого критикували, оцінили найвище..." , - Наголосив Melovin.

Меловін у прямому ефірі
Меловін у прямому ефірі

На додаток до своїх висловлювань Меловін припустив, що лейбл Enko, який представляє виконавицю Alyona Alyona, нібито заплатив гроші за перемогу. Він послався на попередні коментарі блогерів і заявив, що інформація про те, що лейбл Enko пропонує профінансувати значну частину конкурсу пісні "Євробачення", була почута від співробітників "Суспільного".

"Якщо ми спочатку від блогерів чули в коментарях, що лейбл Enko запропонував більшу частину на Євробаченні сплатити, щоб виїхати, то сьогодні ми це почули у стінах Громадського від робітників, які працюють на Громадському", - підсумував співак, як повідомляє "gazeta" .

Нагадаємо, це якась навала: Аліна Гросу потрапила до лікарні слідом за Ксенією Мішиною, Машею Єфросініною та Ольгою Сумською.

Раніше «Українці» писали, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Як повідомляли «Українці», вибір зроблено: стало відомо, хто представить Україну на "Євробачення-2024"