Поява архівного відеозапису виступу гурту "Скрябін" в Авдіївці Донецької області викликала гострі емоції серед українців. На відео зображено концерт Андрія Кузьменка у 2013 році, який підкреслює втрату як культового гурту, так і міста Авдіївки.

В описі до відео журиться про незворотній перебіг часу: "Історія, яку не повернути. Вже немає Скрябіна, а від Авдіївки майже нічого не залишилося". Гострий зв'язок між яскравим минулим, представленим на концерті, та суворою реальністю, з якою сьогодні стикається Авдіївка, викликав сумну реакцію у глядачів.

Скрин публікації в ТікТок
Скрин публікації в ТікТок

Коментатори висловили свої почуття, розмірковуючи про контраст між радісними спогадами про виступ Скрябіна та нинішні виклики, з якими стикається Авдіївка.

@ukraiskikot

♬ оригинальный звук - Кот

Нотку меланхолії до роздумів на відео додає невчасна смерть соліста гурту Скрябіна Андрія Кузьменка. Незважаючи на сум, у коментарях також простежується нитка стійкості та сили зі згадуванням стійкого духу українців та самовідданості захисників країни.

Нагадаємо, ось це несподівано: Настя Каменських раптово здалася в обіймах Потапа послу чуток про розлучення

Раніше «Українці» писали, Ксенія Мішина у тяжкому стані: фанати схрестили пальці

Як повідомляли «Українці», Олег Винник "розвів" Олю Полякову перед війною і втік: "Королева ночі" зробила скандальне визнання