В ексклюзивному інтерв'ю Times of Ukraine суперблондинка розповіла, що почувається зрадженою своїм старим другом та улюбленцем усіх прихильниць Олегом Винником на суму 150 тисяч євро.

"Олег Винник мене підставив. Кинув. Я не тисну йому руки", - сказала співачка Оля Полякова, як йдеться у повідомленні.

Оля Полякова
Оля Полякова

У двох зірок були плани зняти дуетний кліп на пісню «Довгоногого щастя», проект, задуманий ще до початку війни. Оля Полякова щедро профінансувала велику рекламну кампанію з випуску пісні. Однак після повномасштабного вторгнення РФ Олег Вінник поїхав до Німеччини і з того часу на батьківщину не повертався.

Полякова та Винник
Полякова та Винник

В результаті Поляковій довелося самостійно займатися сольним виконанням перекладеного українською мовою хіта та вести переговори зі спонсорами та рекламодавцями, що, очевидно, викликало розчарування у співачки.

"А тому, що він мене підставив. У нас з Олегом був спільний трек - "Длинноногое счастье". Це те, що в мене згодом перетворилося на "Чарівні очі", вже мою сольну пісню. Але перед війною ми зробили дуже дуже круте відео, на яке нам під рекламу дуже велика компанія виділила кошти. І ми зняли дуже дороге красиве відео. І коли це все сталося, і потрібно було якось переробляти це все - Олег зник. І я сама за ці кошти вже два роки розбираюся з тією компанією. Тому тобі, Олеже, я б руки не подала", - заявила епатажна співачка.

Нагадаємо, відома українська співачка збиралася накласти на себе руки: "Кричала від болю"

Раніше «Українці» писали, Позитив повністю обрубав зв'язок із Потапом та Настею Каменським: "Це все…"

Як повідомляли «Українці», Ксенія Мішина приголомшила своїм справжнім зовнішнім виглядом: краще сядьте, а потім дивіться