Нещодавно українська співачка Христина Соловій дала інтерв'ю Маші Єфросиніній. Розмова була дуже спекотною.

І мова зараз не про те, що Христина зізналась в стосунках з тоді ще одруженим Сергієм Жаданом, з яким потім розбіглась, так як закохалась в іншого. Ні, Христина звинуватила зокрема і Єфросиніно в побудкуванні так званих культурних мостів з росією навіть після 2014 року.

Маша Єфросиніна: скрін з відео
Маша Єфросиніна: скрін з відео

На це Маша Єфросиніна гостро відреагувала і сказала, що така категоричність призводить до ворожості в середині країни. І, звичайно ж, після виходу інтерв'ю, Соловій отримала шквал критики і поспішила виправдатись в соцмережах. Але виправдання теж було трошки із звинуваченням.

"Дорогі друзі і недруги, шанувальники і хейтери! Розмовляти російською - ваше законне право, яке ще й захищене Конституцією України. В інтервʼю я говорю виключно про медійних людей, які після 2014 продовжували створювати русскій мір в Україні своєю творчістю, своєю працею. Мисліть критично Слава Україні!", - сказала артистка у відео, яке розмістила в своїх соцмережах.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна зізналася про проблеми з алкоголем, поки її сестра розважається в Москві.

Раніше ми повідомляли, що Віталій Козловський зізнався, що таємно одружився та показав кохану: "Потрапили під обстріл і..."