Олена Кравець зайнялася "сольною" діяльністю окремо із "Квартал 95" і запустила свій подкаст.

Спочатку вона влаштовувала "сімейні посиденьки" з дочкою Машею, під час яких випливло багато сімейних секретів. Потім до неї стали приходити інші знаменитості зі своїми дітьми, такі як Олександр Педан. Нещодавно гостею Олени стала телеведуча Маша Єфросиніна, яка прийшла без дітей, але заговорила про вагітність.

Маша Єфросиніна: скрін з відео
Маша Єфросиніна: скрін з відео

Марія у розмові розповіла, що Нана вже з 12 років почала відстоювати особисті кордони і відмовляється фотографуватись разом із мамою. Більш того, будь-яку світлину із Наною Марії Єфросиніній доводиться попередньо узгоджувати із донькою.

Втім, це не завадило ані Марії, ані Олені з Машею Кравець тепло поспілкуватись на родинні теми.

Під час цього спілкування Єфросиніна дуже жваво налягала на мандарини і й не помітила, як з’їла цілих 4 великих штуки. Власне, через у неї й виникло припущення щодо вагітності.

Дівчата всі разом посміялись над цим, а Олена Кравець уточнила в своєї гості, що вона хоче скуштувати ще.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Єфросиніна зазначила, що їй дуже хочеться чогось кисленького. А ще – поскаржилась на те, що дуже рідко її інтерв’ю обходяться без таких ось ексцесів, коли кожне слово – це джерело для яскравих журналістських заголовків.

Взагалі-то розмова із Машею Єфросиніною вийшла дуже теплою, оптимістичною і затишною. Навіть пори те, що її донька відмовилась йти разом із мамою в гості.

Нагадаємо, що Христина Соловій відреагувала на її сварку з Єфросиніною через російську мову: "Це ваше законне право".

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна зізналася про проблеми з алкоголем, поки її сестра розважається в Москві.