У кожній парі буває період напруги та якогось розладу. Особливо, коли сім'ю поділяє війна та кілометри.

З цим зіштовхнувся лідер гуртів "Антитела" Тарас Тополя та його дружина, співачка Alyosha. І артист розповів, як йому вдалося уникнути розпаду сім'ї.

Альоша // www.instagram.com/alyoshasinger
Альоша // www.instagram.com/alyoshasinger

Український співак Тарас Тополя дав чесне інтерв'ю ютуб-проекту "Наодинці". У ньому він зазначив, що головне - постійно підтримувати зв'язок зі своєю другою половинкою, хай навіть на відстані.

"Війна розлучила мільйони людей, у яких обов'язки побутові в іншій країні впали на плечі жінки, при цьому фінансові труднощі, при цьому, а це дуже важливо, відсутність сексу. Тому коли у вас є Інтернет, будь ласка, знімайте, вправляйтеся в режисурі, знімайте одне одному романтичні відео, розкривайте себе. Це допомагає, це працює, я вам чесно кажу. Далі - бути відвертим", - зазначив Тополя.

Тарас додав, що спільні діти - це також той фундамент, на котрому може триматися сім'я, особливо коли в кожного з дорослих свої таргани в голові.

"У нашій сім'ї діти – це дуже важливий фундамент, на якому будується майбутня родина. Вони нас тримають разом. У двох егоїстів завжди якісь свої таргани в голові, але діти – це спільна відповідальність", - пояснив виконавець.

Тарас Тополя
Тарас Тополя

Нагадаємо, що Тарас Тополя врізав по розумових здібностях тих, хто в Україні не може вивчити українську.

Раніше ми повідомляли, що український волонтер і співак Тарас Тополя показав, як виглядатиме зомбі-апокаліпсис.