Віктор Павлік будує родину з Катею Репяховою і вже навіть завів із нею дитину. Але він має і колишню дружину. Що зараз відбувається у її житті?

Про це стало відомо завдяки одкровенням Лариси Созаєвої у соцмережах. Жінка вирішила рухатися далі і шукати нового кохання.

Віктор Павлік
Віктор Павлік

На своїй сторінці у Facebook вона поділилася, що пережила тяжкий період, коли втратила чоловіка, сина, мала проблеми з квартирою та відчувала себе самотньою. У такій скрутній ситуації вона розглядала можливість вступу до монастиря для знаходження душевного спокою.

“Був час, коли я думала про те, щоб стати черницею. Чоловік пішов. Син помер. Родичі відсутні. Друзі не допомагають. Мені бракувало сил на боротьбу. Я просто хотіла спокою та розуміння”, – розповіла Созаєва.

Проте вона вирішила не йти на такий радикальний крок, бо вважала, що не знайде там того, що їй потрібно. Тож Лариса спрямувала свої зусилля на побудову нових стосунків. Вона зареєструвалася на сайті знайомств та швидко знайшла там чоловіка, який приніс їй радість і кохання.

“Реєструюся на сайті знайомств і знайомлюсь з новим чоловіком! І все змінилося! Він приніс мені спокій, впевненість, глибокий розум та кохання. Я знайшла свою опору!” – відверто поділилася Лора.

Лариса Созаєва, фото із соцмереж
Лариса Созаєва, фото із соцмереж

Нагадаємо, що Віктор Павлик попався на "зраді" з молоденькою: дружина Катя Репяхова висміяла 58-річного "ловеласа".

Раніше ми повідомляли, що молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова раптово рубанула правду.