Зовсім недавно колишня дружина Аіктора Павліка - Світлана - зізналася, що зареєструвалася на сайті знайомств.

Жінка після розлучення втратила ще й сина і вирішила, що вистачить страждати і настав час жити далі. А в цей час її колишній чоловік одружився з юною Катериною Репяховою, яка готується до операції. Про це повідомила сама Катя у соцмережах.

Катя Репяхова та Віктор Павлик: скрін із мережі
Катя Репяхова та Віктор Павлик: скрін із мережі

Катерина Репяхова, відома не лише як дружина українського співака Віктора Павліка, а й як впливова бізнесвумен та активна блогерка, розкрила своїм шанувальникам невелику, але важливу деталь зі свого особистого життя. Вона розповіла, що перед нею стоїть хірургічне втручання найближчим часом та поділилась цією новиною через свій Instagram.

За словами Катерини, вона знаходиться на етапі підготовки до операції, активно проходить необхідні медичні обстеження та процедури. Не обійшлося без підтримки її чоловіка Віктора, який відвіз її на флюорографію, показавши тим самим свою турботу та підтримку у цей важливий для них обох час.

Сториз Каті Репяхової
Сториз Каті Репяхової

Щодо конкретних причин або подробиць, що саме сталось з блогеркою, що їй призначили операцію, Катерина Репяхова не надала більш конкретної інформації, але зробила акцент на своєму процесі підготовки та впевненості у позитивному результаті.

Нагадаємо, що Віктор Павлик попався на "зраді" з молоденькою: дружина Катя Репяхова висміяла 58-річного "ловеласа".

Раніше ми повідомляли, що молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова раптово рубанула правду.