Українська співачка Ірина Білик відома своїми любовними романами. Серед найяскравіших – з Дімою Коляденком та з Дмитром Дікусаром.

З хореографом Коляденко все кохання взагалі закінчилося взаємними звинуваченнями та скандалами. Але нещодавно парочка стала з'являтися разом і провокувати чутки та відновлення стосунків. Вперше відтоді Дмитро Коляденко розповів про свої стосунки з Іриною Білик.

Дмитро Коляденко та Ірина Білик
Дмитро Коляденко та Ірина Білик

Так, ходили чутки, що парочка під час повномасштабної війни знову разом. Вони й самі підливали масла до вогню, публікуючи пікантні фото та відео. Утім, на проєкті “Вихідний 2.0” танцівник запевнив, що жодного возз’єднання не було. Дмитро Коляденко переконаний, що в колишнє стосунки повернутися неможливо, тож потрібно рухатися далі.

“З колишніми можна дружити, пити чай, але чашку ти не склеїш. Вона розбита була. Не можна повертатися у старі стосунки. Тільки нове життя”, – висловився артист.

“Ми друзі й все. У нас сексу немає вже давно”, – додав танцівник.

Ірина Білик та Діма Коляденко
Ірина Білик та Діма Коляденко

Ірина Білик та Дмитро Коляденко зустрічалися від 2001-го до 2006 року. Стосунки парочки нагадували “американські гірки”. Коляденко шалено ревнував співачку та влаштовував їй сцени ревнощів. Виконавиці набридли такі стосунки і вона пішла від хореографа.

Нагадаємо, що Ірина Білик похвалилася своїм сином від росіянина: як виглядає Табріз.

Раніше ми повідомляли, що 53-річна Ірина Білик показала, як виглядала до пластики: чи впізнають українці зірку?