Катерина Репяхова, яка нещодавно повернулася із чергової операції, дала інтерв'ю, в якому розповіла, як Віктор Павлік погрожує їй розлученням.

Як з'ясувалося, хоча співак і старший за дівчину, але в їхній родині "виховує" іншого саме вона.

Катя Репяхова та Віктор Павлик: скрін із мережі
Катя Репяхова та Віктор Павлик: скрін із мережі

В інтерв'ю ЖВЛ Катерина Репяхова зізналася, що чоловік був незадоволений її бажанням змінювати свій вигляд. Як відомо, дружина Віктора Павліка дещо збільшувала губи, крім того, вона зробила ринопластику та ліпофілінг підборіддя.

За словами Катерини, її зірковий чоловік був категорично проти таких рішень. Більше того, рано чи пізно Віктор Франкович навіть почав погрожувати дружині, кажучи, що після цього вони розлучаться. Проте Репяхова зізнається, що робила це за власним рішенням, тому чоловіка просто поставила перед фактом, не питаючи його думки.

"Колись він мені казав, якщо зробиш те чи те, то я подам на розлучення... Але не розлучається, звичайно. Він думав, що це буде працювати, але не працює. Важко, звикає. Я його довго готую морально. Я не раджуся, я ставлю перед фактом і все" , - розповіла Катерина Репяхова.

Нагадаємо, що дружина Віктора Павліка лягає на операцію, що трапилося з Катею Репяховою: "Менше, ніж через 2 дні".

Раніше ми повідомляли, що Віктор Павлік попався на "зраді" з молоденькою: дружина Катя Репяхова висміяла 58-річного "ловеласа".