Нещодавно Олексій "Позитив" Завгородній розлучився зі своєю дружиною з Ганною і практично відразу його запідозрили в романі з партнеркою за проектом "Танці з зірками" Юлією Сахневич.

А нещодавно Позитив "розколовся", що він має стосунки вже давно, він не хоче їх афішувати, але вже готовий стати знову чоловіком і навіть батьком.

Позитив, кадр з інтерв'ю
Позитив, кадр з інтерв'ю

Після оприлюднення відео з Юлей в мережі, вийшло коротеньке інтерв’ю Олексія. Деталями стосунків з Юлею, чоловік поділився зі Славою Дьоміним. За словами виконавця, її романтичні стосунки тривають вже близько 3 років. Чоловік зізнається, що пара прийняла спільне рішення мовчати про свій зв’язок.

"Ми не говорили про стосунки публічно, бо відчували, що так буде краще. Бо, як кажуть, кохання любить тишу, і ми в це дуже віримо", – поділився артист.

Чоловік зізнався, що свої стосунки, пара вибудовує дуже ретельно, зважаючи на пережитий досвід. Вони багато спілкуються та майже не сваряться, що не може не радувати Олексія. За його словами, Юля розкрила його справжнього, його найкращу версію.

“Саме Юля допомагає та підказує, як стати ще кращим для себе та оточення. Можна сказати, що вона мій найкращий друг та мотиватор”, – зізнається Олексій.

Фото Позитиву
Фото Позитиву

Також, чоловік повідомив, що пара готова до нового кроку у стосунках – до шлюбу та дітей. Тож, не дивуйтеся, якщо скоро почуєте новину про весілля. Олексій пояснює, що беззастережно довіряє коханій та згоден бути з нею все життя.

“Коли це довіра, коли ти не сумніваєшся в людині і готовий бути з нею все життя, то, звісно, поповнення в родині – воно на часі”, – пояснює чоловік.

Нагадаємо, що Володимир Остапчук опинився у лікарні після прогулянки з молодою дружиною: востаннє було 5 років тому.