Після романтичного шоу "Холостячка", в якому Ксенія Мішина була головною героїнею, актриса не була помічена у романтичних стосунках ні з ким.

Тоді вона обрала коміка та автора "Квартал 95" Олександра Еллерта, але стосунки з часом розвалилися. І хоча Еллерт намагався щось налагодити, нічого не склалося. Зараз же Мішина вперше назвала когось своїм "соулмейтом" (родинною душею), але це не те, на що всі очікували.

Ксенія Мішина, кадр з інтерв'ю
Ксенія Мішина, кадр з інтерв'ю

Ксенія Мішина стала мамою у вельми молодому віці. Коли вона дізналася про свою вагітність, в планах було створення сім’ї та щасливе майбутнє втрьох. Однак коханий чоловік підвів зірку, і вона почала сама помічати, що він не хоче ставати опорою для своєї родини, що врешті-решт призвело до розставання.

Її син Платон росте без батька. Однак Ксенія Мішина запевняє, що робить усе можливе, для того, щоб її спадкоємець виріс джентельменом з прекрасними поняттями про стосунки, жінок, своє здоров’я, хорошу самооцінку, тощо. При цьому вона говорить про те, що не збирається його захищати від усього світу. Мовляв, психологічних травм не уникнути, але вона готова надати підтримку, а також направити дитину до психолога.

Платон в свою чергу вельми швидко розвивається, вже має життєві цілі, і навіть отримав свою першу зарплатню. Минулого року хлопчик знімався у фільмі і заробив чималий гонорар. Матір тим часом не скупилася на публікації про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Зараз вже вона більшого транслює просто любов до своєї дитини. Наприклад, нещодавно вона поділилася свіжим кадром з ліфту, а у дописі до нього назвала Платона своєю “половинкою”.

Сториз Ксенії Мішиної
Сториз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що Ксенія Мішина повернулася в російську мову і вперше з'явилася після скандалу: "Починаємо...".

Раніше ми повідомляли, що Ксенія Мішина була "змішана з брудом" - що ж вона зачудила.