Нещодавно Україну захлеснули плітки про те, що Маща Єфросиніна розлучається зі своїм чоловіком Тимором Хромаєвим. бо застукала його з молодою коханкою.

Пара не стала довго церемонитися і записала подкаст, в якому розставили всі крапки і розповіли, що у них у відносинах все добре. У той же час, Маша теж поїдилася тим, як вона дізналася про чутки. На жаль, дізналася про це не сама, а за допомогою доньки.

Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео
Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео

Телеведуча розповіла, що вперше дізналася про чутки від своєї доньки Нани, яка прислала їй відео з ТікТоку і запитала, чи правда це. Маша зізналася, що спершу була здивована та розгублена, адже не мала жодних підстав підозрювати свого чоловіка у зраді. Вона зауважила, що не ловила чоловіка з коханкою, адже це неможливо, тому що Тимур на сьогодні несе службу на запорізькому напрямку і займається військовими справами.

В свою чергу, Тимур під час подкасту висловив свою думку щодо чуток. Він зазначив, що спекулювати на тему стосунків зараз дуже просто, тому що багато пар знаходяться на відстані через війну та інші обставини, і це, звісно, стає неабияким випробуванням для всіх. Тимур підкреслив, що ситуація, в якій вони опинилися, не є унікальною, і багато пар стикаються з подібними проблемами.

Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua
Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua

Попри те, що ані Маша, ані Тимур не сказали прямими словами “ми не розлучаємося”, з їхнього діалогу стало очевидно, що пара все ще разом і навіть не думає про розлучення. Вони говорили про свої стосунки з теплом та взаємоповагою, що свідчить про міцність їхнього зв’язку.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна розповіла про коханку свого чоловіка Тимура: "Де я тебе мала застати?".

Раніше ми повідомляли, що Оля Цибульська розповіла, чи можливі її стосунки з кумом DZIDZIO: "Історія коханки".