Нещодавно в українському інформаційному просторі почали з'являтися розмови про те, що телеведуча Машат Єфросиніна знаходиться в процесі розлучення зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим, адже він зрадив її з молодою дівчиною.

Тривалий час подруга Олі Полякової мовчала, але тут вирішила піти стопами Ганни Трінчер та Олександра Волошина та записати відвертий подкаст зі своїм чоловіком.

Маша Єфросиніна, кадри з подкасту
Маша Єфросиніна, кадри з подкасту

Маша Єфросиніна у новому подкасті "Квиток на Марс" прокоментувала це разом із чоловіком. Насамперед ведуча спростувала чутки, що коханий зраджував її з молодою коханкою, а вона нібито їх застала. Блогерка зазначила, що цього насправді не було. Також Єфросиніна додала, що Хромаєв служить на фронті, де його голова заповнена не коханками.

"Я нікого ніде не заставала. Де я тебе мала застати? Приїхати на Запорізький напрямок, відчинити вашу чоловічу хатинку, забігти і сказати: "Ах, ти, к*рва, відчепися від мого чоловіка". Паливно на двох речах: що я тебе застала, бо цього, звісно, не було, і що ти поділився з кимось", - висловилася ведуча.

Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео
Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео

Сам Хромаєв додав, що на темі стосунків легко спекулювати, особливо коли вони будуються на відстані. Окрім того, парі доводиться проходити разом чимало випробувань. Тим не менш, чоловік наголосив, що вони з ведучою вміють вести діалог та знаходити спільну згоду.

"На цій темі легко спекулювати, бо багато родин живуть на відстані. Випробуються стосунки у всіх. Тому це підґрунтя для того, щоб спекулювати. Мабуть, людям потрібно давати відповідь. Я розумію, що це важка річ - утримувати стосунки на дистанції, але ж у кожного своя ситуація. Я дуже ціную, що в нас є з тобою діалог і порозуміння", - прокоментував Хромаєв.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна в образі за 7.8 тисяч доларів відзначила день народження: як вона "засвітилася".

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна раптово показала своє тіло: Оля Полякова надоумила?