Вже понад два роки триває повномасштабна війна війна в Україні, яку розпочала росія. Звичайно, дуже важко доводиться діткам і це завдання батьків проводити правильні розмови.

Маша Єфросиніна розповіла. як спілкується зі своїми дітьми про війну. Її старша дочка – Нана – вже доросла і роботи там, звісно, ​​менше. Але також телеведуча має сина Олександра, якому скоро тільки виповниться 10 років.

Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео
Маша Єфросинін і Тимур Хромаєв, кадр з відео

Старша донька Єфросиніної, Нана, наразі навчається на політолога за кордоном. Дівчина цікавиться політичним аспектом війни. Маша поділилася, що донька зазвичай довго розмовляє з батьком Тимуром Хромаєвим, який у ЗСУ, про цей бік вторгнення.

Водночас молодший син ведучої, Олександр, дуже цікавиться війною. Він дивиться фільми про військові дії, попри батьківський контроль на комп’ютері. З питань свого сина Маша розуміє, що той десь таки дізнався певну інформацію.

"Я говорю з дітьми про війну, коли вони цікавляться. Особливо зараз цікавиться Сашко, йому треба знати абсолютно все. Від назв зброї і її використання до постачання цієї зброї в Україну",– зізналася Єфросиніна.

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром та дітьми
Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром та дітьми

Також ведуча додала, що з початку вторгнення Олександр переїхав жити до бабусі. Втім, зірка забрала своїх маму та сина до Києва у цьому році, оскільки не могла більше перебувати на відстані з рідними.

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна розповіла, від кого дізналась, що розлучається з чоловіком: нікому такого не побажаєш.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна розповіла про коханку свого чоловіка Тимура: "Де я тебе мала застати?".