Культова російська співачка Алла Пугачова розповіла в інтерв'ю, як себе почуває після 70-річного рубежу.

Зокрема, співачку дивує, що її постійно критикують за вік:

"Мені так це набридло, що всі пишуть, звинувачують: "стара, стара". Так! Я стара. І нічого з цим я вдіяти не можу. Говорити про те, що у мене душа молода, я теж не буду. Так, я старію. Вже лягаєш і думаєш: "прокинутися б", - зізналася Пугачова.

Пост в Instagram Алли Пугачової
Пост в Instagram Алли Пугачової

До слова, здоров'я у співачки дійсно кульгає. Довгий час Пугачова живе з цукровим діабетом - подейкують, причиною тому стала поїздка в Чорнобильську зону в 1986 році, де артистка дала концерт для ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Проте в Instagram 71-річної знаменитості із вартою заздрості регулярністю з'являються знімки, що збирають сотні захоплених коментарів від шанувальників. Фанати Пугачової захоплюються її моложавою зовнішністю і почуттям стилю.

Раніше портал "Українці" публікував архівне відео з 90 - х на якому Алла Пугачова напророкувала собі двох дітей від сурогатної матері.

На відео 25-річної давності Примадонна зазначає, що ще хоче пожити для себе, а після 60 років можна вже зайнятися дітьми, адже сучасна медицина дозволяє цей зробити шляхом заморозки яйцеклітин.

"Не зараз же. Дайте пожити для себе. Зараз можна і в 60 народити, нікуди поспішати. Ну а що, в пробірці... зараз така медицина, такі наукові досягнення. Що, я от будуть думати: постарію зараз і ніколи... зараз вже можна. Потрібно просто почекати", - говорить на ролику артистка.