Епатажна співачка, народна артистка України, улюблениця мільйонів чоловік Світлана Лобода розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона показала публіці своє нове творіння.

Відповідні відеоролики Світлана Лобода опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На одному з відео відома артистка постала перед публікою в звичному для себе образі – красива жіноча блузка чорного кольору під горло, а її волосся - зібране. Вона сидить на шкіряному дивані і тримає в руках телефон, знімаючи себе на відео і звертаючись до своїх шанувальників.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

"Мої хороші, прямо зараз наш новий сингл "Молоко" ви зможете почути і завантажити ось тут. А вже завтра ви зможете побачити наш новий кліп", - сказала знаменитість і вказала на посилання для скачування її нової пісні.

Сторіз Світлани Лободи
Сторіз Світлани Лободи

Крім цього, на наступному сторіз можна побачити артистку в її новому образі. Вона постала перед аудиторією в пікантному образі - розстебнута кофта з максимальним видом на декольте. Варто відзначити, що на знімку Світлана показалася в досить відвертому образі. Також на тлі цього сторіз грає уривок її нової пісні "Молоко".

Відомо, що народна артистка України переїхала жити на територію Російської Федерації, де успішно побудувала свою сольну кар'єру талановитої співачки.

Нагадаємо, що відома українська артистка Світлана Лобода оприлюднила знімок зі свого відпочинку в теплих краях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Світлана Лобода порадувала аудиторію новим знімком.

Також портал "Українці" писав, що епатажна зірка Світлана Лобода розповіла фанатам, про що вона мріє.