Чоловік відомої співачки Наді Дорофєєвої, артист Володимир Дантес потішив своїх фанатів теплим сімейним знімком зі своєю матір'ю.

Відповідною фотографією Володимир Дантес поділився на своїй сторінці в Instagram.

Популярний артист, член журі останнього сезону гумористичного проекту "Ліга Сміху" постав перед публікою в образі хорошого сина. Він показався на великій і красиво облаштованій кухні зі своєю мамою.

Мати і син стоять за красивим столом і готують стіл на честь світлого свята – Дня Святого Миколая. Володимир Дантес тримає в руці ложку і заважає величезну посудину зі смачним і всім відомим салатом - олів'є.

"Мам, Привіт, щось термінове? Я в кадрі...",- прокоментував свій пост український артист.

Крім цього, Володимир написав дуже зворушливу і милу історію про стосунки зі своєю матір'ю під спільним знімком.

"Це моя мама чує дуууже часто)))) Мама посіяла мені в голову таку штуку — коли вона дзвонить, краще взяти трубку, тому що в іншому випадку вона почне хвилюватися: через 40 хвилин буде дзвонити в поліцію, потім в пошукову групу, через 3 години оголосять мене безвісти зниклим 😂 😂 😂 в дитинстві вона навіть говорила мені: ВВВ, якщо ти плануєш прогулювати школу, подзвони і попередь мене, щоб я не червоніла перед вчителькою! Тому тепер, неважливо що відбувається і де я перебуваю-доводиться брати трубку або перед зйомкою дзвонити і говорити, що зараз я буду зайнятий стільки-то часу)) ось такий рефлекс)", - написав Володимир Дантес під своїм фотознімком.

Нагадаємо, що відомий артист Володимир Дантес показав публіці цікаві кадри з новорічної зйомки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український співак Володимир Дантес розповів аудиторії про своє минуле бурхливе життя.

Також портал "Українці" писав, що чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес розповів українцям про свого батька.