Знаменитий український артист, "Людина року", співак, хореограф, талановитий автор і виконавець власних пісень Дмитро Монатік поділився відеолентою в соцмережі. Він розповів про свої сімейні традиції на честь майбутнього Нового року.

Відповідну публікацію Дмитро Монатік розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний співак звернувся до української аудиторії з історією зі свого життя, а також він акцентував увагу на складному 2020-му році, що минає, зробивши цікаву пропозицію публіці.

Крім цього, варто відзначити, що хореограф постав перед шанувальниками у своєму звичному образі – сірий костюм, під яким можна побачити светр під шию, ну і звичайно ж – шапка оранжевого кольору.

"У моїй родині є чудова традиція. Всі ми пам'ятаємо, що мріяти не шкідливо. Саме тому, щороку, напередодні новорічних і різдвяних свят, кожен з нас складає свій список мрій і бажань, ховає його в новорічну іграшку і вішає на ялинку", - звернувся знаменитий співак до українців.

Також Дмитро розповів про унікальний проект, який він вирішив запустити під кінець року, що минає.

"Цей рік був дійсно шалено складним для всіх нас. Під час всесвітньої пандемії багато втратили свої цілі і мрії, відчувають себе самотньо і пригнічено. Тому ми, спільно з @unicef_ukraine, запускаємо наш соціальний проект "Мріяти не шкідливо". Всі подробиці можна прочитати на сайті unicef.org/ukraine/monatik мріяти не шкідливо. Давайте проведемо рік з користю! #МріятиНешкідливо", - продовжив знаменитий хореограф.

Численні шанувальники, які підписані на сторінку свого кумира, досягли більше 2-х мільйонів чоловік. Вони залишили не мало відгуків під відеолентою співака.

"Справжнє захоплення вашими справами 🙏 🏻 🚀 Ви-приклад", " Не пошкодуйте час для Добра, даруєте його завтра, сьогодні і вчора. Чи не на словах даруйте, а на ділі! Захоплююся твоєю людяністю і справжньою любов'ю до людей!!! 🙏 🏽 ❤ ❤ ❤ ",- коментують пост фанати Монатіка.

Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram

Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram
Коментарі на пост Дмитра Монатіка в Instagram

Нагадаємо, що талановитий музикант Дмитро Монатік порадував шанувальників святковим відеороликом на честь майбутнього Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий артист Дмитро Монатік дав цікаве інтерв'ю, в якому розповів подробиці з сімейного життя.

Також портал "Українці" писав, що український хореограф Дмитро Монатік потішив шанувальників шикарними кадрами зі зйомок.