Наталя Могилевська порадувала шанувальників новими фотографіями поруч з різдвяною ялинкою. Відповідне фото було опубліковано на її офіційній сторінці.

Відома співачка Наталія Могилевська вже багато років на вершині українського шоу-бізнесу. Без артистки не проходить жоден музичний концерт. Зірка є по-справжньому різнобічною особистістю адже їй вдалося себе реалізувати в танцях, акторській кар'єрі і продюсера. Також Наталя стала тренером команди " Наш формат "в гумористичному шоу" Ліга Сміху", в якому дійшла до фіналу.

З недавніх пір знаменитість активізувала свій аккаунт. Різдво також стало приводом для того, щоб співачка поділилася новим знімком з передплатниками.

Знаменитість постала в джинсах і светрі біля різдвяної ялинки. Підписники відзначили стиль знаменитості.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.