Легендарний боксер Майк тайсон спробував себе на акторському терені. Трейлер нового фільму зі спортсмена був опублікований на Youtube-порталі ONE Media.

Бойовик називається Desert Strike або Удар в пустелі. Його режисером є єгиптянин Рауф Абд Ель Азіз.

Роль легендарного боксера в колишньому військовому, який спробував врятувати біженців від банди найманців. Крім цього, в картині бере участь стронгмен з Ісландії Хафтор Бйорнссон. Його попередня роль-Григір Клікан з Гри престолів.

Відзначимо, що це не перша роль Майка Тайсона. Крім того, що він є сценаристом автобіографічного кіно "Тайсон" 1994 року.

Також чотири роки тому він знявся у фільмі «Іп Ман 3». Однак дана роль була скоріше епізодичною. Швидше за все, Удар в пустелі стане своєрідним дебютом, де Тайсон грає не самого себе, а якогось конкретного персонажа.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.