Надія Дорофєєва показала шанувальникам, як робити самий трендовий макіяж. Відповідне відео з'явилося на її Instagram-сторінці.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри. Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Також Дорофєєва стала ментором в новому проекті" голоси країни " і регулярно оновлює свій Instagram.

Нещодавно вона навчила шанувальників зробити стильний макіяж. Співачка показала шматочок відео, де демонструє самий трендовий макіяж сезону-пробуємо надихнутися для новорічної вечірки!

Під відео вона зазначила, що її очі всі готові сказати.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.