Кеті Перрі випустила альбом на честь космічного явища. Відповідний пост з'явився на її Instagram-сторінці.

Це невеликий альбом, який включає в себе шість пісень. Нову роботу 36 – річна співачка присвятила «Великому з'єднанню» - рідкісному зближенню Юпітера і Сатурна, яке очікується в ніч з 21 на 22 грудня.

У своєму релізі вона повідомила, що ділиться зі своїми фанатами космічною енергією. В інстаграмі вона опублікувала обкладинку альбому.

Відзначимо, що подія, що отримала назву "велике з'єднання", відбудеться в день зимового сонцестояння, найдовшої ночі в році, тобто в понеділок 21 грудня приблизно о 21.21.

За даними НАСА, планети-титани "з'являться на відстані однієї десятої градуса"» Космічна компанія додала, що Спостерігачі за небом можуть побачити дві планети і їх супутники в бінокль або невеликий телескоп, а в деяких випадках і неозброєним оком. Обидві планети будуть нагадувати яскраву подвійну зірку.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі