Відомий український хореограф, професійний танцюрист, член журі безлічі українських телепроектів Влад Яма поділився відеороликом у соціальній мережі. Він показав свою красиву і талановиту дружину Лілію, яка продемонструвала свої ефектні танці.

Відповідне відео Влад Яма розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Популярний український танцюрист показав аудиторії дружину, яка вміло танцює сучасні хіп-хоп танці. На відео Лілія ефектно рухає своїми соковитими частинами тіла.

Також можна звернути увагу на її різні образи під час танців, вона показувалася в обтягуючих лосинах, топіку, ліфчику, шубі та інших цікавих нарядах.

Крім цього, варто відзначити шикарну фігуру дружини Влада Ями - відмінна фігура і соковиті форми, якими вона так вміло рухає під музику.

"Коли твоя дружина - ще та запальничка...💃 Обожнюю!..🤗 @liliya_yama 👏 🏻 👏 🏻 👏 🏻 вийшло дуже стильно, а головне-сміливо!..😍 ",- прокоментував свій пост український танцюрист.

Шанувальники хореографа, які підписані на його сторінку, досягли кількості в пів мільйона чоловік. Фанати ретельно спостерігають за особистим життям і кар'єрою свого кумира, а також активно коментують кожен пост Влада.

"Обожнюю коли Ліля танцює 😍її очі всі говорять і рухи тіла доводять, як вона кайфут в процесі️️", " Ось так і Ліля 😍 Супер 💐", "Ваша дружина це ваша гордість ну і звичайно ваш синочок який дуже схожий на Вас)))", - коментують пост фоловери танцюриста.

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Нагадаємо, що професійний український танцюрист Влад Яма оприлюднив шикарний знімок з українськими реперами.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відомий хореограф Влад Яма відвідав своїх батьків на честь святого свята.

Також портал "Українці" писав, що талановитий танцюрист Влад Яма порадував аудиторію сімейним знімком.