Олексій Гаврилов, який відомий шанувальникам за роллю Гоші в серіалі "Універ", повідомив про те, що перебував у романтичному зв'язку з Христиною Асмус.

Артист згадав про те, як розвивалися його близькі стосунки з екс-дружиною Гаріка Харламова.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

Особисте життя Христини Асмус після розлучення з Гаріком Харламовим не дає спокою шанувальникам актриси. Зірці раз у раз приписують інтимні зв'язки з популярними особистостями і бажають скоріше знайти другу половинку.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

Зовсім недавно в рамках ютуб-шоу "Краще-правду!" зірка "Універу" Олексій Гаврилов висловився про любовний союз з артисткою.

Христина Асмус
Христина Асмус

Актор заявив, що в минулому у нього і екс-дружини Гаріка Харламова був палкий роман. У той час "Універ", в якому він знімався, і "Інтерни", в яких грала Христина Асмус, були на піку популярності.

Кристина Асмус
Кристина Асмус

Через публічність артистам доводилося зустрічатися таємно: їх знімальні майданчики знаходилися поруч, тому після роботи закохані обережно перетиналися і займалися розвитком відносин.

Христина Асмус
Христина Асмус

За словами Олексія Гаврилова, їх роман з Христиною Асмус розпався через кар'єру. Їм обом стало надходити багато пропозицій про роботу і часу на особисте життя залишалося все менше.

Христина Асмус
Христина Асмус

Чоловік зізнався, що в певний момент перестав розрізняти в Христині амплуа актриси і її справжню особистість: дівчина так сильно вживалася в ролі, що стала переймати поведінку персонажів, яких грала.

Христина Асмус
Христина Асмус

Зірка "Універу" переконаний, що в майбутньому відновлювати відносини з екс-дружиною Гаріка Харламова не буде. В даний час серце Олексія Гаврилова належить іншій дівчині, а Христина Асмус залишилася для нього лише приємним спогадом про службовий роман.