Голлівудська актриса Джессіка Альба розповіла, як пандемія вплинула на її переосмислення життя. Про це вона повідомила в інтерв'ю журналу Women’s Health.

Джессіка Альба-це відома актриса, а також зразкова мати трьох дітей. Поєднувати батьківські обов'язки і намагатися встигнути в своїй кар'єрі виявилося вкрай складно. Актриса зізналася, що буквально переводила себе, проте пандемія розставила все на свої місця.

Джессіка Альба зазначила, що нездорове бажання виглядати добре приводила до того, що вона вичавлювала з себе всі соки на фітнес-тренуваннях.

"Раніше я постійно прокидалася серед ночі - в поту, з прискореним серцебиттям і відчуттям паніки", - зізналася вона.

На даний момент актриса переглянула свій підхід і прийшла до висновку, що таке знемога себе - неправильно.

Зараз Альба займається пілатесом, під час якого може навіть подивитися цікавий подкаст. Також вона полегшила свою дієту.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі