Настя Каменських порадувала шанувальників своїм новим оригінальним образом. Відповідний знімок з'явився на її Instagram-сторінці.

Відома співачка дуже на даний момент сольну кар'єру і вийшла заміж за свого продюсера і партнера по сцені Олексія Потапенко. Співачка намагається бути на виду і активно веде свою Instagram-сторінку.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Також вона намагається ділитися своєю творчістю, створюючи нові пісні. Нещодавно вона розповіла, як знімалася в новому кліпі і показала відео даного процесу.

Цього разу артистка поділилася серією фото в новому образі: трендові скочені коси з кільцями, яскраво-сині тіні і чорна підводка на верхньому і нижньому століттях.

Каменських продемонструвала образ хіп-хоп дівчини, також вона зізналася, що постійно любить трансформації.

"Моя сталість - в постійних трансформаціях. У пізнанні себе і своїх граней, відкритості до всього нового!",- повідомила вона.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.