Єва Лонгорія показала фотографію зі своїм сином Сантьяго. Відповідний пост з'явився на її Instagram-сторінці.

13 грудня 2015 року Лонгорія повідомила про свої заручини з мексиканським бізнесменом Хосе Антоніо «Пепе» Бастоном Патіньо, тодішнім президентом Televisa, найбільшої медіакомпанії в Латинській Америці.

Бастон і Лонгорія зустрілися на сліпому побаченні, влаштованому спільним другом в Мехіко; в той час Бастон не знав, хто така Лонгорія, і спочатку відхилив запрошення зустрітися з нею через його щільний графік.

19 Грудня 2017 року стало відомо, що Лонгорія вагітна своєю першою дитиною. У 2018 році вона народила сина і назвала його Сантьяго "Санті" Енріке Бастон.

Зараз її дитина виросла. Жінка продемонструвала фото зі своїм сином. Обидва сидять на дерев'яній підлозі своєї веранди, збоку видно прикрашена ялинка, а на задньому дворі — зелений газон.

Жінка сидить зі своїм сином в новорічних красивих піжамах.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі