Брюс Вілліс показав незвичайне сімейне фото. Відповідний знімок з'явився на сторінки Instagram його дружини.

Зірка "Міцного горішка" зустрів сімейне свято разом з дружиною і дочками: шестирічним Івліном і восьмирічної Мейбл. На фото сім'я в картатих піжамах відображена на ганку свого особняка.

У пості його дружина Емма Хекінг зазначила Демі Мур, яка була колись одружена з Брюсом Віллісом.

Відзначимо, що голлівудський актор одружився на моделі Еммі Хемінг в Терксі і Кайкосі 21 березня 2009 року, серед гостей були його три дочки, а також Мур і Катчер. Церемонія не була юридично обов'язковою, тому пара знову одружилася на цивільній церемонії в Беверлі-Хіллз шість днів по тому.

У пари є дві дочки: Мейбл (народилася в квітні 2012 року) і Евелін (народилася в травні 2014 року).

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.