Колишній чоловік Меган Фокс почав нові стосунки. Про це повідомляє портал Elle.

Йдеться про актора Брайана Остіна Гріна. Він тримався за шлюб з Меган Фокс, навіть коли стало зрозуміло, що його дружина йому змінила. Однак вічно так тривати не могло.

Сьогодні з'явилася інформація, що чоловік завів стосунки з танцівницею Шарною Берджесс.

25 січня їх побачили вперше в аеропорту. Також сама Шарна натякнула в інтерв'ю, що у неї є стосунки.

"Моє серце більше не вільне", - повідомила вона.

Сама Меган Фокс теж не самотньо, а зустрічається з репером Колсон Бейкером. Нещодавно 34-річна фотомодель і 30-річний музикант з'явилися вперше на світському заході. Зокрема Фокс і Бейкер були помічені на American Music Awards.

Шанувальники швидко помітили тату на ключиці Меган Фокс. Вона набила el pistolero, що в перекладі з іспанської мови означає Стрілець. Це прізвисько Колсона Бейкера.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.