Джастін Бібер показав, яким чином він провів народжену ніч. Відповідне відео з'явилося на його офіційній Instagram-сторінці.

Джастін Бібер провів Різдво разом зі своєю коханою. На своїй офіційній сторінці їм було опубліковано чорно-біле фото, на якій він з пристрастю цілує свою дружину.

Також R&B-співак з Канади романтичного вечора на березі моря. На знімку видно, як вони в домашньому одязі гуляють по набережній і дивляться на захід. Під знімком він залишив коментар про свою любов дружині.

Сам Бібер зізнався, що одержимий настільки, що йому стає боляче.

Бібер заручився з моделлю Хейлі Болдуін 7 липня 2018 р.вони недовго зустрічалися з грудня 2015 року по січень 2016 року, перш ніж розлучитися, а потім помирилися в травні 2018 року.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.