Талановита українська народна артистка, красуня, володарка незвичайного і сильного голосу, знаменита співачка Ані Лорак потішила фанатів відеолентою, яку розмістила у своєму акаунті в соцмережі.

Відповідний відеоролик Ані Лорак оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Знаменита артистка славиться своєю жіночою красою і унікально сильним вокалом. Вона вже багато років радує публіку своїми піснями і не перестає випускати нові сольні альбоми.

Сторіз Ані Лорак
Сторіз Ані Лорак

На відеоролику популярна артистка постала перед публікою, як зазвичай, в шикарному вигляді - кучеряве волосся, довга сукня сірого кольору з вирізом на нозі і відкритим декольте, а на ногах у неї – чорні туфлі на підборах.

Талановита співачка стоїть перед дзеркалом і тримає в одній руці телефон, а другою рукою вона підняла трохи плаття, щоб грайливо показати свою струнку ногу. Крім цього, вона зняла, як вона співає а капела для своїх багатомільйонних шанувальників.

Ані Лорак
Ані Лорак

Відомо, що українська співачка давно переїхала жити в Росію і побудувала там собі успішну кар'єру сольної співачки. Вона щорічно отримує безліч різноманітних нагород і виступає з незчитаною кількістю концертів.

Українські шанувальники артистки неодноразово просили її приїхати на батьківщину і порадувати своїм візитом з концертом.

Нагадаємо, що народна артистка України Ані Лорак зачарувала аудиторію своїм шикарним тілом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Ані Лорак порадувала публіку чарівним виглядом.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Ані Лорак потішила фанатів своїм співом без фонограми.