Вдень 1 січня співачка Валерія поділилася чудовою новиною. Артистка нарешті стала бабусею.

Поповнення в сімействі Валерії сталося, схоже, буквально під бій курантів. Виконавиця поділилася радістю з передплатниками відразу, як тільки змогла.

Співачка зізналася, що 2021-й їй відразу сподобався, нехай і тільки почався. "Я плачу від радості, в нашій родині величезне щастя – Сенечка і Ліана стали батьками", – написала Валерія на своїй сторінці в "Instagram". Дівчинка з'явилася на світ 1 січня.

Фото Валерії
Фото Валерії

Судячи з тону публікації, артистка ледве стримувала емоції. Ніч перед Новим роком була по-справжньому незвичайною, зізналася Валерія. За її словами, народження людини-це завжди неймовірне диво і таїнство.

Відзначимо, що всього за кілька годин до Нового року Ліана Шульгіна ділилася знімками в соціальній мережі "Instagram" з розкішної квартири. У деяких може створитися відчуття, ніби дівчина готувалася відзначати Новий рік і навіть не думала про те, що їй з хвилини на хвилину доведеться відправитися в пологовий будинок.

Примітно, що Валерія і Пригожин заздалегідь називали дату народження малюка. Майбутні бабуся і дідусь очікували, що внучка народиться 31 Грудня.

фото Валерії
фото Валерії

Молода мама на момент написання матеріалу про народження дочки не висловлювалася. Зберігає мовчання і її чоловік Арсеній Шульгін. Схоже, всі поздоровлення за пару приймає Валерія, чий Instagram-аккаунт буквально завалили повідомленнями після звістки про поповнення в родині.