Популярна українська актриса, гумористка, багатодітна мама, одна з найвпливовіших і успішних жінок України Олена Кравець поділилася знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона продемонструвала гарний кадр зі своїм сином.

Відповідну фотографію Олена Кравець оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Талановита українська жінка є членом команди студії "Квартал-95", а також головою гумористичного проекту "Жіночий Квартал". Вона вже багато років радує своїм талантом українську аудиторію.

Відомо, що в гумористичних проектах "Кварталу" вона бере участь мало не в кожній сцені, і давно вже показала і довела публіці, що вона є відмінною актрисою.

На своєму знімку вона показала свого підростаючого сина Івана, який сидить у великому залі шикарного українського театру і спостерігає виставу під назвою "Лускунчик".

"Національна опера України", - вказала геолокацію Олена.

Крім цього, вона підписала свій пост, що її син вперше потрапив в оперу і знаходиться під враженнями від побаченого.

"Перший" Лускунчик " в житті і мій зачарований побаченим принц:)...",- прокоментувала фотографію українська зірка.

Олена Кравець
Олена Кравець

Юзери соцмережі, які підписані на сторінку актриси, пильно стежать за кожною її публікацією, а також залишають багато відгуків під ними.

"Олена ви завжди прекрасні, і не дивлячись ні на що і ні на кого йдете вперед і хороший приклад показуєте своїм дітям! Щастя, здоров'я, творчого успіху!!! ❤️👍Жінка свято🥳 🎉", "Я свою принцесу в Дніпрі зводила цього року на "Лускунчика"...мене надихнув "Зачарований" принц в постановці))) давно я не бачила чоловіків в трико😂 🙌 🙌 🙌", - коментують знімок фоловери Олени.

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram
Коментарі на пост Олени Кравець в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська жінка Олена Кравець звернулася до публіки і показала сучасне диво.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна гумористка Олена Кравець показала теплий кадр.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська артистка Олена Кравець оприлюднила кадри з великої сцени зі своєю участю.