Автор і виконавець власних пісень, талановитий український артист, учасник "Танців з зірками", член журі музичного проекту "Голос країни" Олег Винник зачарував публіку своїм шикарним виступом на великій сцені на честь новорічної ночі. Він заспівав свою знамениту пісню зі своєю дружиною на одній сцені.

Відповідний відеоролик Олег Винник розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Знаменитий український артист користується величезною популярністю не тільки на території України, але і в багатьох країнах світу. Крім цього, на сьогоднішній день він є одним з найбільш високооплачуваних артистів.

Вже багато років, як він отримав звання завзятого "серцеїда", оскільки він користується неймовірним успіхом серед жіночої аудиторії.

Олег дав можливість своїм фоловерам насолодитися його виступом, оприлюднивши свій шикарний виступ, де він заспівав свою знамениту пісню "Наталія-Наталі".

Відеоролик зроблений цікавим образам, через що здається, ніби зйомки робилися в центрі Києва.

Крім цього, на виступі можна побачити безліч українських зірок, як не дивно, на честь Нового року там зібралося їх чимало.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"👩💻 Наталя-Наталі * 🎉Новорічна ніч на @kanalukraina🎉", - прокоментував свою публікацію артист.

Нагадаємо, що знаменитий український артист Олег Винник порадував публіку своїми знімками в різних обличчях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Олег Винник зачарував аудиторію своїми піснями, які заспівав у режимі live на одному з українських радіо.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Олег Винник привітав шанувальників зі світлим зимовим святом.