Народна артистка України, композитор, телеведуча, популярна співачка Ірина Білик зачарувала аудиторію чарівним відеороликом, який вона розмістила в своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідну відеоленту Ірина Білик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

50-тирічна українська артистка не перестає радувати аудиторію в соціальній мережі. Вона є активним користувачем і щосили намагається відповідати останнім трендам.

Вона вже дуже багато років радує українську публіку своєю творчістю, за її плечима є чимало заслуг перед українською естрадою.

У своєму відеоролику українська артистка постала в дивовижному образі - пишна шуба ніжно-рожевого кольору і білий капелюх. Але дивно те, що вона сидить у надсучасному візку з написом "2021", в яку запряжені роботи замість оленів.

Таким чином, популярна співачка зіграла роль Діда Мороза, привітавши публіку з Новим роком.

"Мої новорічні, чи отримали ви під ялинку🎄той подарунок🎁, про який мріяли?!? P. S. я-так😌", - прокоментувала своє відео співачка.

Ірина Білик
Ірина Білик

Багатотисячні фоловери артистки пильно стежать за кожною її публікацією і особистим життям. Вони залишили чимало відгуків під постом зірки.

"Ірочка, найголовніший мій подаруночок ето моя улюблена донечка😍 🤗❤️", "З новим щасливим 2021!🌲🌟💖🎁🥂🎉", "У новорічну ніч дивлюсь неймовірну кількість разів мою улюблену новорічну пісню,відео всіх часів Ірина Білик "В новорічну ніч."", "А я пливу в човні 21 століття...🥂", - коментують Відеоролик юзери соцмережі.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Ірина Білик показала фанатам своє досягнення.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Ірина Білик розповіла аудиторії про особисте життя свого сина.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська артистка Ірина Білик заспівала зі своїми колегами по сцені новорічну колядку.