У 2019-му році близькі зірки "Моєї прекрасної няні" підтвердили: актриса хвора, у неї діагностована гліобластома.

Сторіз Анни Заворотнюк
Сторіз Анни Заворотнюк

Багато хто переживає за Анастасію Заворотнюк, але родичі вважають за краще не коментувати її стан. Однак іноді її дочка робить виняток для своїх передплатників.

Анна активно веде свій блог в "Instagram" і часто пропонує шанувальникам задати їй питання на цікаві теми.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Шанувальники нерідко цікавляться станом здоров'я її матері. Анна вважає подібний інтерес не зовсім здоровим, її обурює прагнення чужих людей з'ясувати всі подробиці, а також побачити останні знімки тяжкохворої Анастасії.

"Як у Вас виходить так добре ховати маму? Жодної фотографії Немає її!"- відправив Користувач питання Ганні.

Вона не витримала і висловилася: "А для чого вам потрібні фотографії? Не розумію, чому людям так цікаво чуже горе. Вкрай невиховані, звичайно, існують особистості", - написала дочка зірки.

Вона закликала всіх коментаторів проявити емпатію.

"Подивіться краще на картини великих художників. Може це допоможе вашому духовному розвитку", - написала Анна в профілі.

Анастасія Заворотнюк, скріншот із відео
Анастасія Заворотнюк, скріншот із відео

Нагадаємо, не так давно дівчина вже відповідала на питання про стан Анастасії Заворотнюк. Тоді вона розповіла, що актриса важко хворіє, але вони вірять в краще.

"Я дуже сподіваюся, що всі переможемо", - відзначала вона. Незадовго до цього висловлювання з'явилася інформація про те, що зірка повернулася додому, але її так і не підтвердили.

Відомо, що чоловік артистки Петро Чернишов всіляко підтримує обраницю з перших днів хвороби і досі.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Щоб допомогти коханій, він навіть зустрічався з різними вченими, намагаючись розібратися в тонкощах лікувального процесу.