Знаменитий український співак, народний артист України, колишній депутат, а також ректор Київського університету культури Михайло Поплавський порадував аудиторію відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Він звернувся до публіки і розповів дуже цікаву інформацію.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний український артист у своєму 71-річному віці є дуже активним користувачем у соціальній мережі. Крім цього, він всіляко намагається йти нога в ногу з сучасними трендами, і це йому вдається без особливих зусиль.

Поплавський // instagram.com/poplavskiy_michail
Поплавський // instagram.com/poplavskiy_michail

Також він в якійсь мірі є блогером в Instagram і іноді проводить розіграші цінних призів.

На відео український ректор постав перед публікою у звичному для себе образі - класичні штани, біла сорочка, червона краватка і синій піджак.

Він показав свій новий випуск програми "Щастя є!?..", в якому розповів дуже цікаву інформацію.

"Друзі, сьогодні в новому випуску "Щастя є!?.." розглянемо важливу тему!Як наша енергія впливає на життя? Цікаво? 🤔Дивіться та коментуйте ❤️Більше відео знайдете на моєму YouTube каналі, посилання в сторіс 😉Приємного перегляду!",- прокоментував свій пост народний артист України.

Нагадаємо, що знаменитий російський виконавець Діма Білан звернувся до своїх шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Сергій Безруков показав шикарний відеоролик зі своєю участю.

Також портал "Українці" писав, що українська артистка Ольга Сумська показала фотографії, на яких вона була маленькою дівчинкою.