Телеканал СТБ оголосив дату прем'єри 11 сезону шоу"Холостяк". Перший епізод вийде в ефір 5 березня і покаже зустріч головного героя з претендентками на його серце.

У новому сезоні шукати кохання на проекті буде 31-річний бізнесмен з Харкова Михайло Заливако.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

"Це буде один з тих холостяків, який порушує правила проекту і вносить в них свої корективи за покликом серця", – відзначили автори реаліті на сторінці шоу в Instagram.

Про нового героя відомо, що він любить спорт, екстрим і гори. Минулого року хлопець здійснив сходження на Ельбрус за маршрутом першопрохідців. Ще він великий любитель котиків.

Михайло Заливако, Холостяк-11
Михайло Заливако, Холостяк-11

Михайло впевнений, що на проекті він зустріне дівчину, яка стане для нього рідною людиною і з якою він зможе пов'язати своє подальше життя.

Тим часом герой реаліті "Холостяк-9" Микита Добринін і переможниця проекту Даша Квіткова готуються вперше стати батьками. Подружжя приховувало цю новину чотири з половиною місяці, а зараз діляться всіма подробицями.

А переможниця десятого сезону шоу "Холостяк" Даша Ульянова розірвала стосунки з 43-річним бізнесменом, з яким закрутила роман після фіналу реаліті.